Lue Uutissuomalaisen jutut oman lehtesi verkkopalvelusta

Yhteystiedot

Sähköpostit:

  • Uutissuomalainen: toimitus@uutissuomalainen.fi
  • Teemasuomalainen: toimitus@teemasuomalainen.fi
  • Sunnuntaisuomalainen: toimitus@sunnuntaisuomalainen.fi

Puhelin:
014 622 284 (vaihde)

Postiosoite:
Väli-Suomen Media Oy
PL 159
40101 Jyväskylä

Uutissuomalainen

Uutispäällikkö, toimitusjohtaja Matti Pietiläinen
050 303 4728
matti.pietilainen@uutissuomalainen.fi

Toimittaja Ari Helminen
044 736 0700
ari.helminen@uutissuomalainen.fi

Toimittaja Juha Honkonen
050 534 4386
juha.honkonen@uutissuomalainen.fi

Toimittaja Sanna Inkinen
044 406 2385
sanna.inkinen@uutissuomalainen.fi

Toimittaja Petteri Ruotsalainen
050 350 0247
petteri.ruotsalainen@uutissuomalainen.fi

Toimittaja Iida Tiihonen
044 406 2393
iida.tiihonen@uutissuomalainen.fi

Toimittaja Maarit Vaaherkumpu
050 3761231
maarit.vaaherkumpu@uutissuomalainen.fi

Toimittaja Mikko Välimaa
0400 133 951
mikko.valimaa@uutissuomalainen.fi

Teemasuomalainen

Tuottaja Laura Määttänen
050 570 1764
laura.maattanen@teemasuomalainen.fi

Visualisti Suvi Lantta
050 376 1223
suvi.lantta@teemasuomalainen.fi

Toimittaja Eija Marja-aho
050 469 8514
eija.marja-aho@teemasuomalainen.fi

Toimittaja Tuomas Massinen
0400 133 945
tuomas.massinen@teemasuomalainen.fi

Toimittaja Mervi Pasanen
044 736 0449
mervi.pasanen@teemasuomalainen.fi

Sunnuntaisuomalainen

Tuottaja Terhi Nevalainen
050 350 0242
terhi.nevalainen@sunnuntaisuomalainen.fi

Toimittaja Ira Blomberg-Kantsila
050 594 5836
ira.blomberg-kantsila@sunnuntaisuomalainen.fi

Toimittaja Aki Jörgensen
050 320 2377
aki.jorgensen@sunnuntaisuomalainen.fi

Toimittaja Teppo Koskinen
044 736 0409
teppo.koskinen@sunnuntaisuomalainen.fi

Ulkoasusuunnittelija Anniina Louhivuori
050 465 7166
anniina.louhivuori@sunnuntaisuomalainen.fi

Toimittaja Pertti Ruohonen
050 541 9379
pertti.ruohonen@sunnuntaisuomalainen.fi